Izosolux - polimocznik i pianka poliuretanowa

Izosolux

Izosolux to świetna firma, z którą warto zdecydować się na współpracę. Posiada spore doświadczenie w branży budowlanej, ponieważ działa w niej 10 lat. Jednocześnie jest jedna kontynuacją firmy Solux, która była obecna na rynku już wcześniej.

Od roku 2010 firma ograniczyła swoją działalność i obecnie zajmuje się tylko izolacjami natryskowymi. Dzięki specjalizacji udało się wypracować silną pozycję na rynku. Na tą chwilę to wiodąca marka jeśli chodzi o realizowanie izolacji poliuretanowych na poddaszach.

Polimocznik

W ramach uszczelniania dachów z cementu czy metalu firma wykorzystuje nowoczesny materiał jakim jest polimocznik p-2049. To specjalne tworzywo, które jest elastyczne i będzie przylegać idealnie do powierzchni, która będzie nim pokrywana. Zasycha w kilkanaście sekund. Istotne jest również to, że dopasowuje się do miejsca, gdzie będzie wykorzystywany.

Pianka poliuretanowa

Firma zajmuje się obecnie ocieplaniem poddaszy pianką poliuretanową, która nie ma toksycznych dodatków, nie wydziela przykrych zapachów. Odporna na pleśń oraz grzyby. Izolacja natryskowa pozwoli obniżyć koszty związane z ogrzewaniem, izolacja będzie po prostu doskonalsza. Pianka ma właściwości oddychające oraz paroprzepuszczalne.  

 

 Marek

Wykonuje izolacje przy użyciu pianki poliuretanowej